Drakiáda I. A a V. A ZŠS

Kdo si počká, ten se dočká, říká se. My jsme čekali na slunečné a zároveň větrné počasí a ve čtvrtek 10. 10. jsme se ho dočkali a mohli tak uskutečnit tradiční drakiádu. Žáci I. A a V. A základní školy speciální společně s dětmi ze stacionáře (CSP Třinec) vyrazili směrem k parkovišti na ul. Lesní, kde měli dostatek prostoru k pouštění draků. A že létali! Vítr foukal tak, že bylo umění draka držet a nepustit. Někteří to zvládli na místě, jiní se pořádně proběhli. Po skončení drakiády jsme pokračovali na třinecký atletický stadion podívat se na další „letce“. Probíhala zde totiž ukázka dravých ptáků, a tak mohli naši žáci vidět létat kromě svých draků také sokoly či orly. Bylo to vskutku zajímavé a veselé dopoledne.

Zapsala: Mgr. Anna Stellerová, Mgr. Marcela Roženková